Odwołane treningi pływaków i żeglarzy.

Środa 2020-03-11, 13:40
W związku z zamknięciem basenu i zagrożeniem koronawirusem odwołujemy treningi dla pływaków i żeglarzy.Tu informacja z Urzędu Miasta: https://wloclawek.naszemiasto.pl/baseny-miejskie-zamkniete-we-wloclawku-w-obawie-przed/ar/c14-7593377


Zebranie informacyjne dla żeglarzy.

Czwartek 2020-02-13, 20:26
W piątek 14.02.20 r.  o godz 16.00 w SP 14 przy ul.Bukowej 9. Zapraszamy


I Międzynarodowe Zawody Pływackie Junior Cup Toruń 14.12.19 r.

Wtorek 2019-12-17, 13:48

Świetny start naszych pływaków w zawodach rozegranych w ostatnią sobotę w Toruniu, gdzie wystartowało wielu zawodników spoza naszego województwa oraz z Ukrainy.

Wszyscy nasi zawodnicy wywalczyli nowe życiówki, progres w tak krótkim czasie (od ostatnich zawodów) jest ogromny. Wielu z zawodników oprawiło swoje rekordy życiowe o ponad 3 sekundy! :-).

Nasi Pływacy wywalczyli 6 medali, a niektórym pływakom niewiele zabrakło do podium i zajęli IV miejsca. :-)

Na wyróżnienie zasługuje nasza sztafeta 4x50 stylem dowolny: Mateusz Filipiak, Maciek Śpiewak, Julka Mularczyk i Maja Woźniak, którzy zajęli III miejsce! :-)

Brawa dla naszych najmłodszych pływaków, którzy pierwszy raz wystartowali w tak dużych zawodach pływackich, były to dla nich ogromne emocje :-)

Fotki w galerii :-) 

Poprawa wyników, to efekt ciężkiej pracy pływaków i trenera Bartka Woźniaka. Gratulujemy wszystkim!!! :-)

Poniżej wyniki naszych zawodników:

Medaliści:-) :

Woźniak Maja II m.50 m st. dowolnym

III m. 50 m st. motylkowym

III m. sztafeta 4x50 m st. dowolnym

Maciek Śpiewak II m. 50 m grzbietem

III m. sztafeta 4x50 m. st. dowolnym

IV m. 100 m grzbietem

Mateusz Filipiak III m. 50 m st. dowolnym

III m. 4x50 m st. dowolnym

IV m. 50 m st. motylkowym

Weronika Kulińska II m. 100 m st. dowolnym

V m. 50 m grzbietem

Julka Mularczyk III m. sztafeta 4x50 m st.dowolnym

IV m. 50 m st. motylkowym

IV m. 50 m st. klasycznym



Adam Rybarkiewicz V m. 50 m grzbietem

VI m. 50 m st. klasycznym

Ania Matlęga VI m. 50 m st. klasycznym

VIII m. 100 m st. zmiennym



Kacper Czerwiński V m. 100 m st. dowolnym

XI m. 50 m st. motylkowym

Ada Wieczorek IV m. 100 m st. zmiennym

VI m. 25 m st. motylkowym

Lena Wojciechowska VII m. 50 m grzbietem

XI m. 50 m st. dowolnym

Ala Gralewska X m. 25 m st. dowolnym

XIII m. 25 m grzbietem

Mikołaj Czerwiński VII m. 25 m nogi do kraula z deską

X m. 25 m grzbietem

Zuzia Bagdzińska Xi m. 25 m grzbietem

Wiktor Stanisławski VI m. 25 m st. dowolnym

VIII m. 25 m grzbietem

Szymon Bołoz IV m. 25 m st. dowolnym

VII m. 25 m. grzbietem

JESZCZE RAZ OGROMNE GRATULACJA DLA PŁYWAKÓW i TRENERA BARTKA!!! :-)



<< poprzednie                

następne >>     

Przyjaciele
Fundacja Humanitarna     Trójka     Salam     Roery     Bass     Kinder+Sport     Czamaninek     Szkoła Języków Obcych     AMDesign     UM Włocławek współfinansuje KS AQUA     Serwis Zalewu Włocławskiego    


PolSaling


Pobierz bezpłatny program PIT Format 2012!
Przekaż 1% podatku swojej szkole!
Dowiedz się więcej na stronie
Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła", www.ps.org.pl



Menu
Galeria
Regaty o Puchar TKŻ 2020


[ więcej galerii ]   


Kalendarz
Kalendarz

Powered by 27 Project