I Międzynarodowe Zawody Pływackie Junior Cup Toruń 14.12.19 r.

Wtorek 2019-12-17, 13:48

Świetny start naszych pływaków w zawodach rozegranych w ostatnią sobotę w Toruniu, gdzie wystartowało wielu zawodników spoza naszego województwa oraz z Ukrainy.

Wszyscy nasi zawodnicy wywalczyli nowe życiówki, progres w tak krótkim czasie (od ostatnich zawodów) jest ogromny. Wielu z zawodników oprawiło swoje rekordy życiowe o ponad 3 sekundy! :-).

Nasi Pływacy wywalczyli 6 medali, a niektórym pływakom niewiele zabrakło do podium i zajęli IV miejsca. :-)

Na wyróżnienie zasługuje nasza sztafeta 4x50 stylem dowolny: Mateusz Filipiak, Maciek Śpiewak, Julka Mularczyk i Maja Woźniak, którzy zajęli III miejsce! :-)

Brawa dla naszych najmłodszych pływaków, którzy pierwszy raz wystartowali w tak dużych zawodach pływackich, były to dla nich ogromne emocje :-)

Fotki w galerii :-) 

Poprawa wyników, to efekt ciężkiej pracy pływaków i trenera Bartka Woźniaka. Gratulujemy wszystkim!!! :-)

Poniżej wyniki naszych zawodników:

Medaliści:-) :

Woźniak Maja II m.50 m st. dowolnym

III m. 50 m st. motylkowym

III m. sztafeta 4x50 m st. dowolnym

Maciek Śpiewak II m. 50 m grzbietem

III m. sztafeta 4x50 m. st. dowolnym

IV m. 100 m grzbietem

Mateusz Filipiak III m. 50 m st. dowolnym

III m. 4x50 m st. dowolnym

IV m. 50 m st. motylkowym

Weronika Kulińska II m. 100 m st. dowolnym

V m. 50 m grzbietem

Julka Mularczyk III m. sztafeta 4x50 m st.dowolnym

IV m. 50 m st. motylkowym

IV m. 50 m st. klasycznym



Adam Rybarkiewicz V m. 50 m grzbietem

VI m. 50 m st. klasycznym

Ania Matlęga VI m. 50 m st. klasycznym

VIII m. 100 m st. zmiennym



Kacper Czerwiński V m. 100 m st. dowolnym

XI m. 50 m st. motylkowym

Ada Wieczorek IV m. 100 m st. zmiennym

VI m. 25 m st. motylkowym

Lena Wojciechowska VII m. 50 m grzbietem

XI m. 50 m st. dowolnym

Ala Gralewska X m. 25 m st. dowolnym

XIII m. 25 m grzbietem

Mikołaj Czerwiński VII m. 25 m nogi do kraula z deską

X m. 25 m grzbietem

Zuzia Bagdzińska Xi m. 25 m grzbietem

Wiktor Stanisławski VI m. 25 m st. dowolnym

VIII m. 25 m grzbietem

Szymon Bołoz IV m. 25 m st. dowolnym

VII m. 25 m. grzbietem

JESZCZE RAZ OGROMNE GRATULACJA DLA PŁYWAKÓW i TRENERA BARTKA!!! :-)



Zawody pływackie

Wtorek 2019-10-29, 13:23

Dwa medale i mnóstwo życiówek 😊

Julka Mularczyk I m 50 m delfinem 🏊‍♀️
Maciek Śpiewak II m 100 m grzbietem 🏊‍♂️

Ada Wieczorek IV m 50 D i V m 50 K
Mateusz Filipiak VI m 100 D i VIII m 100 K
Adam Rybarkiewicz VIII m 100 Ż i IX m 100 G
Marcel Kwiatkowski VI 100 G i XII m 100 K
Ania Matlęga XIII m 100 K i XIII m 100 G

Ostatnia fotka (więcej fotek w galerii) pokazuje progres czasowy zawodnika, pogrubioną czcionką czas z Torunia a po prawej poprzedni czas na tym samym dystansie i data uzyskania wyniku. Brawo, gratulacje dla Wszystkich!!! 😊



REGATY O PUCHAR KŻ HALS, DUNINÓW 2019 ⛵

Wtorek 2019-10-08, 12:13

W sobotę najmłodsi żeglarze ścigali się na optymistach na zalewie Włocławskim. W regatach rozegranych w Duninowie wzięlo udział 7 naszych zawodników, 5 z nich rozpoczęło przygodę z żeglarstwem w tym roku w programie www.polsailing.pl. Warunki były bardzo wymagające, silny wiatr 5 m/s.

Najszybciej pływali Olivier i Jasiek, to oni rozdzielili między sobą dwa pierwsze miejsca:
Olivier Dyrcz I miejsce
Jaś Kozłowski II miejsce
Nagrodę za start dla najmłodszego zawodnika otrzymała Jadzia, która nauczyła się żeglowania dopiero w wakacje w programie www.polsailing.pl 😊



            

następne >>     

Przyjaciele
Trójka     Fundacja Humanitarna     Salam     Roery     Bass     Kinder+Sport     Czamaninek     Szkoła Języków Obcych     AMDesign     UM Włocławek współfinansuje KS AQUA     Serwis Zalewu Włocławskiego    


PolSaling


Pobierz bezpłatny program PIT Format 2012!
Przekaż 1% podatku swojej szkole!
Dowiedz się więcej na stronie
Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła", www.ps.org.pl



Menu
Galeria
I Międzynarodowe Zawody Pływackie Junior Cup 14.12.19 r. Toruń


[ więcej galerii ]   


Kalendarz
Kalendarz

Powered by 27 Project